وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

فرماندار رودان: دولت از خلاقیت و ایده دانشجویان حمایت می کند

فرماندار رودان گفت: «دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه مبدا تحولات است، دانشجویان با توجه به رویکرد دولت در حمایت از طرح ها و سرمایه گذاران در حوزه‌های مختلف خلاقیت خود را در تمام زمینه‌ها نشان دهند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا؛ احمد محمودی و رئیس آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان با جمعی از دانشجویان این دانشگاه دیدار کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان خاطرنشان کرد: «نقش دانشجویان در فضاهای مختلف اجتماعی بسیار تاثیرگذار است و آنها بستر و زمینه بسیاری از فعالیت ها را در جامعه فراهم می آورند.

محمودی افزود: «نقش دانشجویان در همه صحنه ها همیشه پررنگ بوده است و این قشر عظیم در خلق حماسه ها متعدد از جمله پیروزی انقلاب اسلامی و اداره انقلاب، دوران دفاع مقدس و جانفشانی در راه مهین و اسلام حضور چشمگیری داشته اند.

محمودی بیان کرد: «بعد از دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی نیز این داشجویان با حاضر شدن در صحنه سازندگی کشور، کشور را به سوی رشد، توسعه و تعالی سوق دادند.» 

وی تصریح کرد: «دانشجویان سهم عظیم در صحنه سیاسی کشور نیز دارند و با مشارکت در همه دوره های انتخابات با تفکر خود دولت های متعددی را رقم زده اند.

فرماندار رودان تصریح کرد: «دولت تدبیر و امید همواره حامی تشکلاهای دانشجویی بوده است و با باز گذاشتن فضا در کشور بدور از کتمان حقایق نشان داده است از فکر، ایده و تفکرات آنها در راستای توسعه و عمران و آبادانی کشور حمایت خواهد کرد

وی تاکید کرد: «رویکرد دولت در بخش فعال سازی صنایع و پتانسیل ها در شهرستان در راستا اشتغال زایی حمایت از حضور و مشارکت بخش خصوصی است.

محمودی ادامه داد: «دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از ایده، طرح و خلاقیت دانشجویان در حوزه‌های مختلف با بسترسازی مناسب حمایت می کند.

وی گفت: «در واقع این اقشار مختلف مردم هستند که با ارائه نظرات و ایده های مناسب در برطرف شدن مشکلات یاری رسان دولت هستند

فرماندار رودان تاکید کرد: «مطالبات دانشجویان نسبت به رفع آسیب های اجتماعی که در برگیرنده و منشاء بسیاری از مشکلات در جامعه است جدی تر باشد.

وی با توجه به برخی انتقادات غیرمنصفانه علیه دولت تدبیر و امید، افزود: «اکنون تلاش استاندار هرمزگان با یک رویکرد متفاوت نسبت به رفع مشکلات و ایجاد تحول در حوزه مسائل فرهنگی از عزم دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات در استان حکایت دارد.

فرماندار رودان بیان کرد: «دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه مبدا تحولات است، دانشجویان با توجه به رویکرد دولت در حمایت از طرح ها و سرمایه گذاران در حوزه ها مختلف خلاقیت خود را در تمام زمینه ها نشان دهند.تاریخ انتشار: 1395/09/21