وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودان، جزئیات برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این واحد دانشگاهی تشریح کرد.

حسن داوری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در رودان با تأکید بر ضرورت حفظ و نشر ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس اظهار کرد: احیا و بسط فرهنگ حاکم بر جامعه در دوران دفاع مقدس، دستیابی به اهداف گام دوم انقلاب اسلامی را تسریع و تسهیل خواهد کرد.

وی، نقش جوانان و دانشجویان را در تحقق اهداف گام دوم انقلاب مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: دانشگاه‌ها یکی از مهم‌ترین ارکان سیاست‌گذاری فکری، علمی و عقیدتی به شمار می‌روند، بنابراین باید از سوی مدیران رده میانی و ارشد، توجه و عنایت ویژه‌ای به این مقوله شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودان با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس اضافه کرد: تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران همواره مورد توجه متولیان و مدیریت دانشگاه آزاد رودان بوده و به مناسبت هفته دفاع مقدس غبارروبی قبور مطهر شهدا و تجلیل از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از رئوس برنامه‌های این هفته است.

داوری، برگزاری نمایشگاه عکس دوران دفاع مقدس، برگزاری آیین خاطره‌گویی توسط رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از دانشجویان رزمنده و ایثارگر را از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی رودان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/تاریخ انتشار: 1398/07/06