وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

دانشجویان برای رفع چالش‌ها و مشکلات راهکارهای علمی ارائه دهند

ضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تصریح کرد: دانشجویان بسیجی باید چالش‌ها و مشکلات را شناسایی کنند و راهکارهای علمی ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رودان، حسن داوری روز گذشته در جمع دانشجویان بسیجی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: حضور چشمگیر مردم ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام مهمی برای تمام دنیا داشت که مردم ایران با وجود تمام تحریم‌ها و ناملایمت‌ها ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تصریح کرد: دانشجویان بسیجی باید با نگاه منطقه‌ای چالش‌ها و مشکلات استان هرمزگان را شناسایی کنند و در زمینه حل این مشکلات راهکارهای علمی ارائه دهند و در صورت تقویت نگاه عالمانه و پژوهش‌محور مطمئناً مسئولان هم از این ایده‌ها استقبال می‌کنند.

وی به ظرفیت‌های بالای استان هرمزگان در زمینه دریا، تجارت، گردشگری، صنعت و کشاورزی اشاره کرد و افزود: هرمزگان بالغ بر هزار و پانصد کیلومتر نوار ساحلی دارد؛ اما از این ظرفیت عمده و نعمت خدادادی استفاده بسیار اندکی می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان تأکید کرد: واژه محرومیت برای استانی که از این همه موهبت الهی برخوردار است، زیبنده نیست و وظیفه نخبگان علمی است برای حل مشکلات استان راهکار علمی پیدا کنند.

داوری گفت: قبل از انقلاب در استان هرمزگان مؤسسه آموزش عالی نبوده اما الان آموزش عالی حتی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در تمام شهرهای هرمزگان توسعه یافته و این از برکات انقلاب اسلامی است.

داوری شهادت جمعی از حافظان مرزهای جنوب شرق کشور در حادثه انتحاری را تسلیت گفت و اضافه کرد: از یک طرف کشور را تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار می‌دهند و حتی از دادن دارو به ما خودداری می‌کنند و از طرف دیگر در اوج مظلومیت مردم ما را ترور می‌کنند و از طرف دیگر شعار حمایت از مردم می‌دهند. قطعاً این حرکات ناجوانمردانه هیچ‌گونه خللی در عزم و اراده مردم و مسئولان در پاسداشت آرمان‌های انقلاب ایجاد نخواهد کرد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/تاریخ انتشار: 1397/11/28