وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

در مراسم بدرقه دانشجويان به اردوي جهادي:حضور دانشگاه آزاد اسلامی رودان در فعالیت‌های فرهنگی چشمگیر است

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه رودان:

حضور دانشگاه آزاد اسلامی رودان در فعالیت‌های فرهنگی چشمگیر است

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه رودان گفت: «تعامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان با ناحیه سپاه رودان در زمینه فعالیت‌های فرهنگی بسیار بالا بوده و در طول چند سال گذشته بسیج دانشجویی این دانشگاه فعالیتهای بسیار چشمگیری داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محمد رسول جلالی در آیین بدرقه دانشجویان بسیجی واحد دانشگاهی رودان به اردوی جهادی، بخش جغین اظهار کرد: «دانشجویان بسیجی واحد رودان در اردوهای جهادی به نقاط محروم این شهرستان خدمات ارزنده ای به مردم ارائه کرده اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان نیز در این نشست با قدردانی از فعالیتهای بسیج دانشجویی این واحد بیان کرد: «بسیج دانشجویی در تمامی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه حضوری چشمگیر داشته و برنامه‌ها و مراسمات متنوعی از سوی این دانشجویان اجرا شده که جا دارد از خدمات این بزرگواران قدردانی شود.

دکتر حسن داوری افزود: «حضور دانشجویان در مناطق محروم و فعالیت‌های جهادی این عزیزان در گرمای بالای ۵۰ درجه، نشان از بالا بودن روحیه و انگیزه این دانشجویان در خدمت‌رسانی به مردم دارد که جا دارد از دفتر بسیج دانشجویی رودان به خاطر برگزاری چنین اردوهایی قدردانی شود.

وی خاطرنشان کرد: «بسیج دانشجویی باید در تمام زمینه ها اعم از علمی پژوهشی و فرهنگی حضوری پررنگ داشته باشند.

۲۰ نفر از دانشجویان واحد رودان با همکاری سپاه ناحیه این شهرستان به مدت ۱۰ روز به روستای ناصرآباد از توابع بخش جغین در قالب طرح سفیران ولایت اعزام شده اند.تاریخ انتشار: 1396/06/06