وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

واحد رودان، قهرمان رقابت های کشتی آزاد دانشگاه های‌ آزاد استان هرمزگان

تیم کشتی آزاد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان با کسب مجموع  71امتیاز بر سکوی قهرمانی دانشگاه های آزاد اسلامی استان هرمزگان تکیه زد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رقابت‌های کشتی آزاد دانشگاه های آزاد اسلامی استان هرمزگان به میزبانی واحد بندرعباس در سالن شهید مجید شاهی ، با حضور 6 تیم از واحدهای  بندرعباس ، رودان، سما، کیش، قشم و هرمز برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم واحد رودان با مجموع 71 امتیاز قهرمان و تیم‌های واحد بندرعباس و سما به ترتیب با امتیازات 64 و 33 دوم و سوم شدند.

در تیم کشتی آزاد واحد رودان علیرضا روشی بعنوان مربی و رسول شریفی بعنوان سرپرست تیم سکان هدایت این تیم را  برعهده داشتند.

در تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان آقایان فرشیدگردهانی دروزن57 کیلوگرم مقام اول ، بهنام داوری در وزن 61کیلوگرم مقام اول، دانیال قاسم زاده در وزن65 کیلوگرم مقام سوم، عبدالرحیم خجسته پور در وزن70کیلوگرم مقام اول، سروش میری در وزن 74کیلوگرم مقام سوم، حسین میری در وزن86کیلوگرم مقام سوم، هادی محمودی در وزن97کیلوگرم مقام دوم و بهنام عیسوی در وزن125 کیلوگرم مقام دوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است  در کشتی فرنگی نیز آقایان علیرضا گرامی در وزن 75 کیلو گرم  مقام دوم، مجتبی داورپناهی در وزن 85کیلو گرم مقام سوم و مصطفی نجفی در وزن 120کیلوگرم مقام اول را برای واحد رودان کسب کردند.تاریخ انتشار: 1396/02/14