وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

دانشجوی واحد رودان نایب قهرمان وزنه برداری المپیک پیشکسوتان نیوزلند شد

ابراهیم داوری، دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان  و ملی پوش وزنه برداری کشورمان در المپیک پیشکسوتان نیوزیلند با مجموع 161 کیلوگرم به مدال نقره دسته 62 کیلوگرم دست یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا: رقابت های وزنه برداری بازی های المپیک 2017 پیشکسوتان در شهر اوکلند نیوزیلند در حال برگزاری است که ابراهیم داوری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان و ملی پوش کشورمان توانست به مدال نقره این دوره از مسابقات دست یابد.

ابراهیم داوری وزنه بردار تیم ملی پیشکسوتان کشورمان دردسته ۶۲ کیلوگرم، رده سنی ۵۰ تا۵۴ سال، امروز(سه شنبه 5اردیبهشت) روی تخته رفت و توانست سومین مدال کاروان پیشکسوتان را در این بازی های بدست آورد.
گفتنی است؛ داوری در حرکت یکضرب ابتدا وزنه 65 کیلویی را بالای سر برد، در مرتبه دوم نتوانست وزنه 71 کیلویی را مهار کند اما در سومین مرتبه وزنه 71 کیلویی را به نام خود ثبت کرد. وی در حرکت دوضرب نیز به ترتیب وزنه های 85 و 90 کیلوگرمی را بالای سر برد و در آخرین انتخابش در مهار وزنه 95  کیلوگرم ناموفق بود تا با مجموع 161 کیلوگرم به مدال نقره دست پیدا کند.تاریخ انتشار: 1396/02/05